Vidaus durys yra kiekvieno buto ar namo nepakeičiama dalis, nuo kurios priklauso būsto komfortas ir jaukumas. Vidaus durys turi būti pakankamai patvarios, turėti garso izoliaciją, turi įsipaišyti į bendrą interjerą.

Pagal atidarymo būdą durys gali būti varstomos vienvėrės (kairės pusės, dešinės pusės arba universalios), dvivėrės arba stumdomos. Rėčiau naudojamos sulankstomos durys. Gerai parinktos vidaus durys padidins patalpų erdvę, bus funkcionalios ir taps akcentu interjere.

Mūsų asortimente galėsite pasirinkti Jums tinkanti variantą. Kvalifikuoti konsultantai atsakys į visus klausimus.

Medinės vidaus durys
Gaminamos iš medienos masyvo arba klijuotos medienos. Tokių durų privalumai – šilumos ir garso izoliacija, išvaizda. Trukumai – aukšta kaina, nuo drėgmės poveikio gali atsirasti plyšiai ir deformuotis varčia ir stakta.

Kombinuotos karkasinės durys
Gaminamos iš medinio karkaso, kuris apkalamas presuotu kartonu du dekoratyvine apdaila. Varčios užpildui naudojamas „korys“ arba MDP (medžio drožlių plokštė).

MDF durys
Pagamintos iš vientisos masyvios plokštės, viršutinį sluoksnį sudaro kokybiškos ir atsparios dekoratyvinės plevelės tokios kaip CPL, Iridium, 3D, Eko faneruotė. Tokios konstrukcijos durys yra atsparios drėgmei, smūgiams ir įbrėžimams, puikiai atrodo, gerai sulaiko garsą.

Laminuotos durys
Paprastai būna karkasinio tipo arba MDF. Laminavimas gali būti popieriaus pagrindu arba stikloplaušo pagrindu, taip vadinama „Eko“ faneruotė. „Popierinės“ durys yra pigios, bet nepasižymi aukštais kokybės reikalavimais. ‘Eko“ faneruotės durys yra atsparios ultravioletiniams spinduliams, įbrėžimams, gerai valomos.

Faneruotos durys
Faneruotė gali būti natūrali, rekonstruota arba iš lapuočių medienos. Plonas sluoksnis medienos lukšto presavimo būdu yra priklijuojamas prie durų paviršiaus ir lakuojamas.

Dažytos durys
Durų paviršius yra padengiamas antiseptiku arba gruntu ir dažomas keliais sluoksniais. Dažymui yra naudojami įvairaus tipo dažai.

Baltos ir
dažytos durys

SANDĖLIO PREKĖS

Invado
durys

Classen
durys

ERKADO DURYS

naturalios faneruotos durys

DRE DURYS

kitos
durys

Durų furnitūra

Parašykite mums

Sandėlis - bazė
Parduotuvė
Sekite mus socialiniuose tinkluose

Pirmieji sužinokite apie naujausias akcijas ir produkciją